Strict Standards: Non-static method Validation_class::check_alphanumeric() should not be called statically in /home/u4127658/web/socialweb.webm.cz/public_html/application/classes/referral_class.php on line 27
SocialWeb

ÚVOD

CO JE SocialWeb?


Co je SocialWeb?

SocialWeb je hlavně klub, tedy společenství lidí, kteří přispívají měsíční členský příspěvek na správu a další vývoj tohoto revolučního systému a za to získávají veškeré funkce, speciální nástroje, data která nikdo jiný nemá, KNOW-HOW a přístupy k dalším členům a celé naší malé komunitě profesionálních COPYWRITERŮ a SEO EXPERTŮ.

Cílem klubu je pak provozování online sítí zejména tématických blogů a webů za účelem pravidelného příjmu zejména za publikování reklam, sponzorovaného obsahu na členských webech ale také za služby poskytované jiným členům, jako je např. poskytování služby COPYWRITINGU, kdy můžete napsat článek jinému členovi na zadané téma pro jeho vlastní weby, nebo můžete vytvořit pro vaše weby určitou návštěvnost a povědomí a následně takový web prodat jinému členovy apod.

Mimo technické řešení, které provázejí tvorbu a správu desítek, klidně i stovek webových stránek každého z uživatelů jsme komunita, která mezi sebou sdílí poslední poznaktky ze SEO světa, máme své vlastní privátní fórum, stejně tak i market služeb, který si členové za provizi mezi sebou dělají.

SocialWeb není jedna služba ani to není jenom služba, nejlíp to lze přirovnat k velké kuchyni, kdy každý dostane svou kuchyň a veškeré příslušenství k tomu aby mohl začít vařit a dodávat svou tvorbu lidem ve městě o kterých se nedá říct, že by trpěli hladem.. proto je potřeba vařit dobré a kvalitní pokrmy a vlastně je jen na členovy, kolik takových kuchyní bude provozovat, tedy každý člen může mít neomezený počet kuchyní kdy jedna je zaměřena na tradiční česká jídla, druhá nabízí korejské speciality apod..

Touto analogií jsem se snažil popsat fungování SocialWebu, máte nástroje, můžete tvořit jak moc, jak často, jak dobře je na vás, ačkoliv se to nezdá, na internetu je stále spousta místa a díky všemu co jsme pro Vás připravili a stále připravujeme máte možnost díky svým nápadům začít pasivně vydělávat a v tomto oboru se vzdělávat - doufáme, že pro spoustu z Vás se SocialWeb stane nástroj pro FULL-TIME práci, plněnou například z pláží karibiku.


1. ČÁST

JAK SocialWeb VZNIKL?


Přesnou specifikaci a zařazení služeb a funkcí SocialWebu lze najít jen těžko, SocialWeb nahrazuje služby a nástroje jinak poskytované množstvím aplikací, bez kterých se úspěšný COPYWRITER a nebo SEO EXPERT v dnešní době neobejde, zkrátka náš systém poskytuje vše co je mezi chutí začít vydělávat peníze díky publikaci a tvorbě vlastních tématických webů/blogů až po konečnou realizací a zasílání příjmu na členův PayPal účet.
Pro pochopení bude asi nejlepší uvést můj vlastní příběh, proč jsem se tento systém rozhodl vytvořit, protože původní plán byl mnohem skromnější.

Můj příběh

Jako Web Developer se živím asi od roku 2008, za tu dobu jsem pracoval jako vývojář na stovkách projektů, v současné době pracuji jako externista pro několik českých a dvě americké IT firmy, jenž nabízejí různě sofistikovaná řešení svým klientům - já je pak realizuji.

Za dobu svého působení v IT jsem si své odseděl, jsou to desítky tisíc hodin před počítačem a v podobném stylu si nedokážu představit prožití druhé poloviny svého života, tak jsem začal přemýšlet nad jiným, efektivním a spolehlivým zdrojem pravidelného příjmu.

Pokud si prodejdete čím já, budete vědět jak fungují sociální sítě, jak funguje SEO, jak fungují nejrůznější aplikace, budete mít perfektní znalost několika programovacích jazyků, tím chci říct, že si myslím, že vím jak by takový můj nový systém měl efektivně fungovat.

První co mě napadlo, že si vytvořím síť webů, na kterých budu publikovat společně s relevatním obsahem k tématu dané domény sponzorované PR články a tak firmám pomáhat s PR kampaněma a s kvalitním linkbuildingem.

Nejrychlejším řešením pro takový web a později několik webů by nejspíš byl nějaký open-source redakční systém, jako např. dobře známí Wordpress, jenže to pro mě nepřipadá v úvahu využívat něco jako Wordpress, Drupal ap, nejde o to, že by tyto open-source řešení nebyli kvalitní a neposloužili by účelu - zejména Wordpress je s množstvím šablon a doplňků naprosto famózní řešení.

Proč jsem se tedy nerozhodl pro tento můj původní záměr využít třeba Wordpress?

 • Příliš pomalé - neviděl jsem se jako majitel dvou webů, spíš jako majitel desítek až desítek stovek webů (takový novodobí CZECHMADEMAN) a vůbec jsem si nedokázal představit, že budu celé dny jen instalovat Wordpress.
  Nezná se to, ale než nainstalujete jeden Wordpress, musíte vytvořit databázi, nahrát tisíce souborů na webhosting, všechno povyplňovat a nainstalovat, poté musíte někde najít(koupit šablonu) udělat složitě menu, přiřazovat stránky, udělat footer, nainstalovat nějaké pluginy, upravit šablonu pro pluginy........ no než bych dle mých představ udělal jeden web na wordpressu tak bych ho stačil smazat a na tento původní plán bych se vykašlal. [ jen pro příklad, stejný web, který nyní vytvořím přes SocialWeb za když moc tak za hodinu bych na Wordpressu nebyl schopný udělat ani za dva dny.]
 • Složité na údržbu - pokud bych to dokázal a na Wordpressu si vytvořil síť několika webů, další věc, kterou si nedokážu představit jak bych řešil je údržba, Wordpress neustále vydává aktualizace, pluginy jsou děrave a díky tomu, že je Wordpress tak moc využívaným redakčním systémem je také nejsnáze hacknutelným, protože existuje obrovská komunita lidí, kteří každý den vymýšlí jak se do Wordpressu nabourá a nějakým způsobem takovou díru využije pro svůj prospěch. Co se týká zabezpečení a údržby, neříkám, že u ostatní systémů to není důležité - ale u Wordpressu je to důležité s vykřičníkem.
 • Náročné na tvorbu obsahu - neříkám, Wordpress lze různě rozšiřovat a lze dělat různá kouzla s přidáváním příspěvků, jenže pro každé přidání příspěvku bych se musel někam přihlásit, nahrát obrázek (pokud se nepletu na to je nějaký media manager), vybrat z kategorií, ignorovat spoustu nedůležitých nastavení.. a tohle bych musel opakovat každý den pro každou objednávku na publikování příspěvku.
 • Publikování na sociální sítě - zcela určitě existuje nějaký plugin pro Wordpress, díky kterému u příspěvku budete mít možnost příspěvek odeslat i na propojené sociální stránky, např na Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest, Instagram apod. - tenhle plugin jako pro mě majitele Wordpress webu by byl prioritou č. 1, protože lidé jsou na sociálních sítích a já chci aby články s odkazem byli publikovány na všech mnou vybraných sociálních stránkách a já tak získal pro každý nový příspěvek okamžitou návštěvnost.
  Říkám, že plugin existuje a že by to šlo, tak v čem je háček? - Je to jednoduché, pro zprovoznění připojení každého webu na většinu sociálních sítí bych musel projít schvalovacím procesem, kdy naposled schválení Facebook aplikace mi trvalo 2. měsíce - a to jsem jim musel dodávat video v angličtině jak veškeré funkce fungují! Musíte pro každou žádost všechno povyplňovat, a nastavit API klíče pro každý z webů - nedokážu si představit jak bych tohle v takovém měřítku řešil a to není všechno, každá ze sociálních sítí mění své API velmi často, musel by se tedy každý z webů a pluginů pravidelně upravovat.
 • Automatizace Wordpress webů - jak jsem psal, můj hlavní cíl by bylo aby firmy mohli vkládat články, celé bych to musel dělat manuálně, publikování reklam na každý z webů, odkazy, všechno bych musel dělat manuálně a to rovněž nepřichází v úvahu. Stejně bych byl nucen vytvořit nějaký článek, který by spojoval všechny Wordpress weby, na které by byli odesílány schválené články, jenž by prošli plagiátorskou funkcí kontroli a případně i mím manuálním schválením.

Ještě jednou, nehaním Wordpress, je skvělí pro jeden, dva weby, nicméně nevyhovuje mému záměru, vzal jsem tedy tužku a papír a nakreslil si schéma své osobní sítě, která všechny výše uvedené problémy (a to jsem jich několik vynechal) řeší, tak vznikla první verze SocialWebu, která i dnes provozuje několik webů.

Zkrátka po čase jsem zjistil že toto není elegantní ani praktické řešení a mimo jiné je i nebezpečné, pro plánované množství, co když na některém z webů někdo najde nějakou díru, kterou jsem přehlédl? - Dostane se ke všem příspěvkům a webům a prakticky k celému systému - hrozná představa. (ne že bych si v zabezpečování a prevenci dostatečně nevěřil). Ale usoudil jsem, že tudy cesta také nevede, tehdy jsem si celý projekt zkopíroval a začal od znovu, hlavně jsem pracoval na funkci zobrazování obsahu, díky modulům přes API klíče a to je vlastně začátek systému, o kterém si nyní čtete - protože netrvalo dlouho, kdy jsem si uvědomil, že tímto způsobem můžu umožnit to samé dělat úplně všem kdo o to budou mít zájem - vznikla myšlenka SocialWeb klubu.

Jaké nové cesty se mi vytvořením komunity SocialWeb otevřeli?

 • Dostatek copywriterů - díky tomu, že jsme komunita z velké části tvořena talentovanými lidmi na tvorbu tématických článků, můžou lidé stejně bez talentu jako já poptávat psaní textů a článků za provizi.
 • Vlastní reklamní systém - osobně již nemám chuť ani náladu vydělávat za poskytování reklamních ploch na webu s návštěvností přes 10 000/unikátních návštěvníků ty šupáky, které mi platí AdSence a Sklik partner - pro vytvoření vlastního reklamního systému je zapotřebí splnit požadavek mít dostatek webů, na kterých reklama bude publikována, to díky komunitě splňujeme a tak inzerantům můžeme společně nabídnout různá témata, různé weby a různé pozice, za pevně stanovenou cenu X (krát) počet unikátních návštěvníků na konkrétním webu - příjmy z reklam pak jdou ihned do vašeho zůstatku na účtu.
 • #1 pro marketingové specialisty - jsme komunita, tvořící různé témata na různých doménách, tím tvoříme neuvěřitelně výkoný nástroj pro publikování sponzorovaných článků a odkazů v textu na konkrétní klíčová slova, díky množství, které společně můžeme nabídnout si každý inzerant určitě vybere a dokáže svou SEO kampaň vytáhnout v kvalitě a za cenu za jakou to nikdy před tím nebylo možné, rozhodně tak již pro SEO nemusí spamovat nějaké komentáře a diskuzní fóra, protože tohle je stejně již minulost a jen to cílový web v konečném důsledku poškozuje.
 • Členské ceny za služby - Webhosting za 20 Kč/měsíc, CZ doména za 120 Kč/rok, díky komunitě máme vlastní řešení serverů a webhostingu, ptáte se jak je těžké vytvořit webhosting pro vytvořený web? Odpověď zní kliknutím na tlačítko, pak jen stačí nahrát přístupvé klíče a web funguje, doména to samé, registrace a nasměrování na server s hostingem - 1. klik. To však pro vás nepředstavuje žádnou překážku, můžete SocialWeb web provozovat na jakémkoliv Linux hostingu mimo naše servery a doménu zaregistrovat kde budete chtít - žádná omezení.
 • Vývoj systému - Díky platbám členského příspěvku jsou finance na platby programátorů, po kterých bych chtěl aby mi pomáhali celý systém neustále posunovat a rozšiřovat o nové funkce, šablony a podobně. Tohle je snadno proveditelné, vzhledem k tomu, že můžete celý obsah vašeho webu smazat a nahradit novým zdrojovým kódem rozřířeným o novinky, čtení webu jako takového zůstane vždy zachováno, můžete si například změnit kdykoliv šablonu (například v průběhu času vytvoříme šablonu více se hodící konkrétnímu webu) a ihned uvidíte před sebou zcela jiný web bez nutnosti cokoliv dělat nebo měnit!

Klubem mám na mysli skupinu lidí, kteří mají stejnou chuť jako já vydělávat publikací a tvorbou webů, kteří budou k sobě vzájemně ohleduplní a budou se snažit vzájemně si pomáhat. Osobně se těším, že budeme makající komunita, která občas někde sedne a o dalším rozvoji pokecá.

Zdeněk Slavík


2. ČÁST

JAK SE STÁT SocialWeb ČLENEM?


SocialWeb zatím není zpřístupněn pro registraci členů, registrace a spuštění všech služeb proběhne jakmile dokončíme poslední úpravy, to nám zabere nejméně do 1.8.2018.

Zatím, vše co můžete pro vaše SocialWeb členství udělat je vyplnit vaše jméno a emailovou adresu, na který vám po spuštění zašleme upozorňovací email a také členství v SocialWebu na první měsíc zdarma.

Pozor!

Registrace nových členů jsou momentálně pozastaveny, přihlašte se k odběru newsletteru, pro získání upozornění v den spuštění systému